MEDYA – 23 MART 2013

komutan_1

KORKUTAN SENARYO

Pamukoğlu’ndan PKK için çarpıcı yorum

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Öcalan’ın sınır dışına çekilme çağrısının ‘’Oyun olduğunu’’ savundu. Pamukoğlu, PKK’nın bundan sonra cüretkarca taleplerde bulunacağını ve taleplerin yerine getirilmemesi halinde, bir ay içinde yeniden saldırıya geçeceğini öne sürdü.

‘’NİŞADIR SÜRMÜŞ GİBİ’’

Pamokoğlu, Diyarbakır’da kutlanan Nevruz ve Öcalan’ın mesajını değerlendirdi. ‘’1923’den beri Türkiye Cumhuriyeti Devletini yıkmak için uğraşan yıkıcılarla bölücüler, bu gün nışadır sürmüşçesine koşturuyorlar. Ortaçağ’dan kalma kafalar ile Kürt şovenler et ve tırnak oldular’’ dedi. Yaşanan sürece sert göndermelerde bulunan Pamukoğlu şunları söyledi:

KÖLE OLDULAR: TV kanalları ve gazetelerin sermayedar patronları, hükümetin birer köle ve kulu olmaktan, ne utanma ne de arlanma bile duymuyorlar. Bu zevatın yüzüne tükürseniz, bin kere şükretmeye hazırlar. Ekranlar ve gazete köşeleri şarlatan ve işbirlikçilerden geçilmiyor. Bu herifler Müslüman mahallesinde salyangoz satmakla görevlendirilmiş, paralı işbirlikçilerdir.

EN FAZLA BİR AY: Şimdi Güney Kürdistan’da toplanacaklar. Tüm silahlı gücü bu bölgeye yığarak siyasi taleplerini daha ısrarlı ve cüretkarca yapacaklar. Yapıldı yapıldı, yapılmadı daha hırslı ve azimkar bir şekilde yeniden saldırıya geçecekler. PKK kollarının bizim topraklara yeniden girerek saldırılara başlaması, en fazla bir ayı alır.

KOMİTACI BAŞI: Nevruz kutlamalarındaki komitacı başının posterleri ve dalgalandırdıkları bayraklar ile “ Kürtlere statü, Öcalan’a özgürlük” lafları, yıllardır devam eden yalan, dolan ve sahtekarca söylemlerle devam ediyor. Aptalca politikalarla eşkıyayı galip hale ve devleti onların siyasi hedeflerini gerçekleştirecek seviyeye getirdiniz..

KERPETENİN AĞZI: Savaş ve barış diye yırtınanlar, aymaz bir şekilde, başınızı kerpetenin açık ağzına sokuyorsunuz. Hedefleri Lozan antlaşması ve Anayasanın temel üç maddesidir. Süreç sizin burnunuzun sürtülmesiyle bitecek. Bütün dünya da bunu görecek. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığını kimse yıkamaz, tarih boyunca bir halt olamamışlar da bölemez..

GAZETEPORT KAYNAK: http://www.gazeteport.com.tr/haber/130124/osman-pasadan-korkutan-senaryo

GAZETEVATAN KAYNAK: http://haber.gazetevatan.com/korkutan-senaryo/524180/1/gundem

SÖZCÜ KAYNAK: http://sozcu.com.tr/2013/gundem/yazik-olacak-cok-yazik.html

E-KOLAY HABER: http://haber.ekolay.net/haber/Osman-Pamukoğlu-PKK-1-ay-içinde/2705/1069041.aspx

709 Kez Toplam, 1 Kez bugun okundu

Tweet