HEPAR BİR GÜNEŞTİR !

gundem_yazi_duyuru_bannerlar

Hak ve Eşitlik Partisi. 2008 yılında, Memleketin bu gidişatına dur demek için, Efsane Komutan lakaplı, Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu öndeliğinde kuruldu. Osman Pamukoğlu, 93-5 yılları arasında Güneydoğu’da verdiği Mücadele ile Türk Milletinin gönlüne taht kurdu.

“Anadolu’da ve Trakya’da yaşayan Türk Halkı, Bu çağrı size” diyerek 28 Temmuz çağrısıyla Mücadelesini resmileştirdi ve İl, İlçe Anadolu’da örgütlenmeye konuldu. Osman Pamukoğlu zor olanı seçti, İstese kahvesini yudumlayıp Bodrum’da tatil yapabilirken, Natocu Paşalar gibi büyük Kulüpler’de pişpirik oynayabilirken, Kılıcını Emperyalislere ve Yerli İşbirlikçilerine çekerek Mücadeleye girişti. Bu yola elini değil, başını koydu. Onurlu Mücadelesinin Kutsallığına İnanıyorum.

Parti işi zor iştir, hele arkanızda ABD-AB-SOROS ve Tarikatlar yoksa hepten yaman iştir. Örgütlenmek gerekir, bu iş içinde maddiyat gerekir. Ama Pamukoğlu bu işi, davasına inandırdığı Yurtseverler tarafından tam manasıyla olmasada, halletmiş gibi gözüküyor. Ama Medya tarafından halk’a ulaşması engelleniyor. Osman Paşa’ya büyük bir Ambargo uygulanıyor. Bu Ambargo’nun sebebi, henüz parti daha 1 senelik iken 2009 yılında AB ilerleme raporlarında, açıkca partinin ismini vererek, Türk Yetkililer tarafından önünün kesilmesi istenmiştir.Bizans Medya ise verilen bu görevi layığı ile yerine getiriyor.

Gönüllülük işiyle Mücadelesini yürüten HEPAR, Mecliste ki Muhalefet partilerinin yapması gereken Muhalefeti, Tek başına göğüslüyor, bunca Ambargoya rağmen davasından Taviz vermeden, Tam Bağımsız Türkiye için Kararlı bir şekilde Meydanlarda Muhalefetini sürdürüyor.

HEPAR, Meclis dışında ki Referandum’a “HAYIR” mitingleri düzenleyen tek partidir.

HEPAR, Teröre Lanet Yürüyüşleri düzenleyen Partidir.

HEPAR, 19 Mayıslar’da, 30 Ağustoslar’da, 29 Ekimler’de, 10 Kasımlar’da “İktidar Sizinse, Sokaklar Bizimdir” diyerek Meydanlarda olan bir Partidir.

HEPAR, Köprü ve Otoyolların Özelleştirilmesine karşı İmza Kampanyaları düzenleyen Partidir.

En sonda İstanbul’da “Terörle Müzakere Edilmez, Mücadele Edilir” Yürüyüşü düzenleyerek AKP-PKK ortaklığını Protesto eden Tek Partidir. ” Kadıköyü İnletmiş, Vatanseverliği Dinletmiştir”

Bu Mitingler, Protestolar küçümsenecek değil, Gurur duyulacak eylemlerdir. Türk Halkı olarak HEPAR’ı Kutlamalı ve Başarılarının devamını dilemeliyiz.

Osman Pamukoğlu’na Bu Mücadelesinden dolayı Minnetlerimizi İletiyoruz.

Nevzat Zeyrek
KAYNAK: http://www.muhalifhaber.com/hepar-bir-gunestir-nevzat-zeyrek.html

973 Kez Toplam, 1 Kez bugun okundu

Tweet