Hep Aynı Masal
HEP AYNI MASAL

'' Esefle Kınıyorum ''

'' Mücadeleyi Kararlılıkla Sürdüreceğiz ''

'' Şiddetle Kınıyoruz ''

'' Haince ve Kalleşce Bir Saldırı ''

'' Lanetliyoruz ''

'' Misliyle Karşılık Verildi ''

'' Geniş Çaplı Operasyon Başlatıldı ''

Türk Milleti yıllardır bu cümlelerle süslenmiş masalları dinliyor..

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan terör saldırıları ve süregelen olaylar neticesinde, yüzlerce güvenlik görevlimiz ve vatandaşımız hayatlarını kaybetmiş, yüzlercesi de yaralanmıştır.

Önderimiz sayın Osman PAMUKOĞLU, yayımlanan Kan Uykusu belgeseliyle, yüzlerce makale , konferans,miting ve tv programlarıyla , sayısız demeç ve ropörtajla durumun ne olduğunu , nereye gittiğini , niye çözülemediğini ve nasıl çözüleceğini anlatmıştır .

Partimizin Siyasal ve Toplumsal İlkeler başlığıyla 2008 yılında yayımladığı resmi programında da Terörün 365 gün içerisinde nasıl bitirileceği çok net ifadelerle kaleme alınmıştır.Resmi web sitemiz (hepar.org.tr) adresinde mevcuttur.

Yazmak,söylemek,kınamak,üzülmek ve klasik açıklamalar çözüm değil, bizim de tarzımız değildir.

Önderimiz sayın Osman PAMUKOĞLU'nun ''Genç, konuşmaz yapar '' cümlesini düstur edinen HEPAR hareketi , genç kadrolarıyla ,yaptığı çalışmalarla,eylemlerle ve projelerle Türk Milleti'ne umut olacak,hak arayacak ve hesap soracaktır.

Bu bilinç ve sorumluluk anlayışıyla HEPAR ,yüce Türk Ulusu'nun karşısına çıkmadan evvel ciddi bir hazırlık yapmakta,gece gündüz çalışmaktadır.

Son olarak bilinmesini isteriz ki ,

Biz, bildiğiniz klasik siyasi demagoglardan değiliz.

Bizim için hareket ,bir sürü işe yaramaz laftan daha kıymetlidir.

Hareket demek, HEPAR demektir!Osmancan TEKEŞİN

HEPAR Genel Başkanı