BÜTÜN SAVAŞLAR PARA SEVGİSİNDEN ÇIKAR!..

savas_makale

Tarih boyunca bütün ittifakların sonu, birinin diğerinin üstüne çıkmasıyla, kendi aralarındaki savaşa döner. Artık, ittifak yok, savaş vardır. Türkiye’de de 17 Aralık 2013’den itibaren olup bitenin özeti budur..

Ortadoğu’da emperyalizmin bekçiliği ve Amerikan İslamcılığının sonunun da böyle olması hiç yadırganmamalıdır. Yolsuzluk ve rüşvetle ilgili muhatapların tüm açıklamaları çaresizliğin ve suçüstü yakalanmanın hezeyanlarından başka bir şey değildir, olup biteni ne örtebilir, ne de inandırıcılığı vardır..

Eğer Türkiye’de olup biten şu bataklığın yüzde biri çağdaş, demokrat bir ülkede görülseydi, gökler inler, yer sallanırdı. Gece gündüz çalışıyoruz dedikleri demek buymuş!.

Mesele sadece, yolsuzluklar ve rüşvet değil ki, terör örgütünden medet uman bir hükümet iş başında şu anda. 2012 yılında bir haftada 40 şehit 104 yaralı veriliyor; arkasından yapılan operasyon içinde, “eşi görülmemiş operasyon” diye utanmadan, arlanmadan beyanat verebiliyorlar..

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugün tüm alanlarda bir nehrin okyanus içinde kayboluşundan farksız, hızla yazgısına doğru sürükleniyor. Kaba ve nefret uyandıran dilden dökülen yalan ve riyalar, yeri göğü kaplamış durumda..

Gün yılanın ejderha olmasını bekleme günü değildir. Hareketsiz ve kenarda kalmak her şeyin daha da kötüleşmesine sebebiyet verecektir. Çam ağacı olunmadan ne kardan ne de dondan etkilenmemek mümkün değil, aksi halde sana işleyecektir. Aşırı vatansever olun ve siyasi mücadeleye katılın..Ülkenin dirliği bozuldu..

Yabani otlar temizlenmeden toprak rahata kavuşmaz..

Tek umut, tek yol, HEPAR…

Osman Pamukoğlu
Hak ve Eşitlik Partisi
Genel Başkanı

842 Kez Toplam, 1 Kez bugun okundu

Tweet