BUGÜNÜN YARINI DA VAR!

bugunun-yarinida-var

Parti programları, halkı, partiye üye olmak ve oy vermek için davettir. Program ekonomik, sosyal ve siyasi ilkeleri içerir ve 100 sayfayı geçmez.

Seçimlere giderken düzen partilerinin 150 ila 350 sayfalık beyanname ile halkın karşısına çıkması, bunların ne kadar gayri ciddi insanlar olduklarının açık göstergesidir.

Hazineden aldıkları 532 milyon lira bir tarafa siyaseti rant ve statü elde etmek için adayların bunların genel merkezlerine taşıdıkları milyar liralarla propagandaya çıkmak, sonra da ‘Sosyal Devlet’ lafını etmek, milletle alay etmektir.

Ekonomik projeler dedikleriyle de halkı oltaya çekilmeye çalışan balık veya yeme gelen tavuk muamelesi yaparak, aşağılamaktadırlar.

Sosyal Devlet tam ve gerçek manada Hak ve Eşitlik Partisi’nin programında vardır. ve 2008′den beri yürürlüktedir. Düzen partileri, salaş ve çakma olduğu için sosyal devleti de kendilerine benzetmişlerdir.

Holding medya her zamanki gibi gene işbirlikçi ve yardım yatakçıdır. Kürtçülük propagandası almış başını giderken, düzen partilerine yaranmak için TV ve gazetelerindeki haber ve programlarla zamane uşaklığı yapmayı sürdürmeye devam etmektedir.

Bu günün yarını da var!

İstanbul 3.Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı

Osman Pamukoğlu

543 Kez Toplam, 19 Kez bugun okundu

Tweet