ABBAS YOLCU!.

abbas_yolcu

Siz hiç suda boğulan insan gördünüz mü? Peki, bataklıkta boğulan gördünüz mü? Sakın, ikisini de görmedik demeyin!. Bu memlekette hükümet edenin ve hükümet ettiğini sananların halleri, suda ve bataklıkta boğulmak üzere olanların aynısı..

Suya düşen panik halinde çırpınmasa, bataklığa saplanan hezeyanla debelenmese, ne suyun ne de bataklığın dibini boylamazlar. Onların hayattan atılmalarına sebep olan kişisel korku, suçluluk, endişe ve ölümdür..

Din maskesi ve din ticareti yoluyla politika yapmak, en kolay siyaset yoludur. Nasıl olsa dünyanın her yerinde dini hassasiyeti yüksek olan kesimler var, onların duygularını kendi çıkarların için sömür, oy topla, oh ne ala memleket..

Paslı çivi yerinden oynamakla kalmadı, yere de düştü ve şimdi ayakların altında, gelen vuruyor giden vuruyor. Sonunda hesap günü de gelecek ve daha o gün gelmeden yanında ne kadar siyasetçi, ne kadar bürokrat, ne kadar iş adamı, ne kadar besleme basın varsa, hepsi arazi olacak..Bak bu iyi işte; o zaman “ tam mağdur” olursun; olursun da kime, “belki de çantada kitap vardı!” masalları anlatacaksın. Günde üç kere oraya buraya taşınan miting goygoycularına mı? Ben sana söyleyeyim: Onlar herkesten önce, seni yerden yere vuracaklar..

Artık seni kimse kurtaramaz. Abbas topla bohçanı, yolun sonu göründü. Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur..

Türk Milleti düzen partileriyle oyalanmaktan vazgeç.

TEK UMUT TEK YOL HEPAR…

Osman Pamukoğlu
Hak ve Eşitlik Partisi
Genel Başkanı

825 Kez Toplam, 3 Kez bugun okundu

Tweet