BÜYÜK KURULTAY

14802 Kez Okundu

Tweetle

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ BÜYÜK KURULTAY

Hak ve Eşitlik Partisi’nin Büyük Kurultayı 21 Aralık 2013 günü yapılmıştır. Başkanlık Kurulu, Merkez Yönetim Kurulu, Parti Meclisi ve Merkez Disiplin Kurulu seçim listeleri aşağıdadır.

Genel Sekreterlik

Başkanlık Kurulu:

• Osman Pamukoğlu

Genel Başkan

• Ömer Gümüşdere

Genel Sekreter

• Cazim Gürbüz

Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri ve Parti Baş Müfettişi

• Recep Bakırcı

Genel Başkan Yardımcısı Hukuk İşleri

• Savaş Avikgül

Genel Başkan Yardımcısı Teşkilatlanma

• R.Bülend Kırmacı

Genel Başkan Yardımcısı Medya

• M.Yasemin Alıcıoğlu

Genel Başkan Yardımcısı İdari ve Mali İşler/

Merkez Yönetim Kurulu

1. Ali Ayaz

2. Atilla Duran

3. Cazim Gürbüz

4. Erol Güçlü

5. Hamdi Van

6. İhsan Erkın Özkan

7. Kemal Akça

8. Murat Aktürk

9. Murat Ulusoy

10. Münire Yasemin Alıcıoğlu

11. Nevzat Çetin

12. Ömer Gümüşdere

13. Ömürlü Cebe

14. R. Bülend Kırmacı

15. Recep Bakırcı

16. Savaş Avikgül

17. Selahattin Yavuz

18. Serdar Şıdım

19. Sevinç Paşaoğlu

20. Türker Uygun

Parti Meclisi

1. Abdullah Eraslan

2. Abdullah Tahsin Baştaş

3. Adem Kartal

4. Aslı Kılıç

5. Ali Ayaz

6. Atilla Duran

7. Ayşe Hallaç

8. Barış Çınar

9. Barış Dizman

10. Birgen Şıdım

11. Burhan Karabağ

12. Bülent Demir

13. R.Bülend Kırmacı

14. Cazim Gürbüz

15. Devrim Ayşegül Aydın

16. Doğukan Beyzade

17. Elçin Matben

18. Emre Ertan

19. Enver Alper Mutluer

20. Erol Güçlü

21. Ersin Doğan

22. Fatma Kocadüz

23. Fethi Acer

24. Hamdi Van

25. Hasan Tümsa

26. İhsan Erkın Özkan

27. İlhan Koyuncu

28. İlker Kiriş

29. İncilay Gürayça

30. İsmail Yüce

31. Kemal Akça

32. Levent Türkoğlu

33. M.Sefa Adil

34. M.Ufuk Gür

35. Mahir Dağ

36. Mahmut Adar

37. Mehmet Ali Çini

38. Murat Aktürk

39. Murat Ulusoy

40. Muzaffer Adak

41. Münire Yasemin Alıcıoğlu

42. Nevzat çetin

43. Nizamettin Şentürk

44. Osman Yıldırım

45. Ömer Gümüşdere

46. Ömürlü Cebe

47. Özhan Özgenç

48. Recep Bakırcı

49. Rıfat Güngör

50. Salih Üre

51. Savaş Avikgül

52. Sedat Köstük

53. Selahattin Yavuz

54. Serdar Şıdım

55. Sevinç Paşaoğlu

56. Şenol Yüksel

57. Türker Uygun

58. Volkan Matben

59. Yeşim Gürsoy

60. Yüksel Özdemir

Merkez Disiplin Kurulu

1. Adil Yerebatmaz

2. Mehmet Çınar

3. Elvan Duademir

4. Murat Abca

5. Nural Merve Ertekin

6. Selçuk Avcu

7. Servet Kabil

8. Şuayip Gürel

9. Pınar Türkoğlu